На сайті КМДА триває повторне голосування щодо проекту рішення Київради про перейменування вулиці Льва Толстого на вулицю Євгена Чикаленка. Просвітницький Центр національного відродження ім. Євгена Чикаленка просить проголосувати за цей проект і активно спонукати до цього своїх знайомих. Для голосування потрібно зайти на сайт projects.kievcity.gov.ua

Означене перейменування не означало б усунення Л. Толстого з топонімічної мапи столиці, чого дехто остерігається, бо в центрі Києва  залишається площа Л. Толстого з пам’ятною дошкою на ній та назва станції метро, де ім’я російського графа звучить майже тисячу разів на добу. Крім цього в Дарницькому та Деснянському районах є ще дві вулиці та один провулок Льва Толстого.

Натомість у Києві досі немає нічого(!), що нагадувало б про великого українця, який працював тут багато років, і який у часи масового зросійщення українців віддав всього себе і всі свої кошти на підтримку української мови, книги, газети, українського письменства. Є. Чикаленко жив неподалік вулиці, про яку йдеться, ходив нею до Центральної Ради, ініціатором створення і першим головою якої він був. Тому вулиця Є. Чикаленка має бути саме у центрі Києва!

Просвітницький Центр ім. Є. Чикаленка   (098 72 32 284)

Р.S. На прохання друзів із Центру ім.Є.Чикаленка поширюємо цю інформацію. Водночас зазначаємо, що ОУН виступає за повне усунення Л. Толстого з топонімічної мапи столиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *