28 березня 2017 року житомирські свободівці спільно із ОУНівцями, Національним Корпусом і громадськістю міста відзначили річницю з дня народження одного з фундаторів ОУН, теоретика українського націоналізму, підполковника Армії УНР Миколи Сціборського.

Мітинг з урочистим покладанням квітів до могили націоналіста відбувся на подвір’ї Свято-Преображенського собору.

“Микола Сціборський ‒ герой, який поклав своє життя в боротьбі за наше теперішнє та майбутнє.

У нашому місті нарешті з’явилась вулиця, яка носить ім’я великого націоналіста. Микола Сціборський, крім того, ‒ почесний громадянин Житомира. Зараз у нашої свободівської фракції в міськраді є така ініціатива: на Бердичівській, 41, поблизу місця, де загинув Микола Сціборський і Омелян Сеник, зробити невеликий затишний сквер, поставити пам’ятний знак. Щоб ми ходили не лише на цю могилу, а також ідучи традиційною ходою на свята, зупинялись і там, вшановуючи пам’ять нашого великого земляка”, ‒ зазначив свободівець, депутат Житомирської міської ради Олег Черняхович.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО “Свобода”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>