Домальовуємо портрет Кіндрата. Струпків, Львів, Миколаїв, Київ, Піски, Тоненьке, Бутівка – шлях до усвідомлення свого високого чину, і тією ж дорогою назад – здійснивши своє високе призначення.

Опитано сотні людей, відзнято, зібрано сотні годин відеоматеріалів. Починаємо монтувати. Настає найвідповідальніший момент: мусимо вирішити, що залишиться у фільмі, що відкидаємо.
Передамо в Державний архів більше 10 годин унікальних кіноматеріалів.

Нагадуємо, щоТворче об’єднання «Блокпост» спільно з Українською Військовою Організацією (УВО), Організацією Українських Націоналістів (ОУН) та Фундацією ім. О. Ольжича здійснює роботу над документальним фільмом «КІНДРАТ» – про героїчну боротьбу українського народу у війні з московським окупантом.
Центральною постаттю нашої оповіді буде доброволець, ОУНівець, уродженець Західної України Василь Кіндрацький, який у складі добровольчого батальйону восени 2014 – взимку 2015 тримав оборону вселищі Піски Донецької області, а 28 травня 2015 року загинув на шахті Бутівка (Донеччина) – внаслідок прямого попадання з танка.
В історії «Кіндрата», наче в краплині води, відображено всю історію боротьби нашого народу, його мужність, героїзм, звитягу. В історії його родини – уся трагедія інших українських родин, які втратили на цій війні сина, чоловіка, батька.
Творча група фільму «КІНДРАТ» звертається до Вас за допомогою – щодо фінансування фільму, яка повинна стати всезагальною справою. Сподіваємося, що питання фінансування фільму не впаде цілковито на плечі побратимів Василя Кіндрацького та його родини. Ми переконані, що кожен загиблий вояк заслуговує на пам’ять, на власний кіномеморіал, на те, щоб історія його подвигу і життя була розказана цьому поколінню українців і нашим нащадкам.

Для доброчинців, які готові підтримати нас, номер картки – 4149 4378 6413 7110

Борис Гуменюк,

письменник, член Президії Проводу ОУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *