Дорогі українці!

Вітаю із найбільшим святом Української держави – Днем Незалежності!

Цього року українці в Україні і світі відзначають 100-річчя Української революції , коли постала Українська Народна Республіка. Про це треба пам’ятати, оскільки витоки нашого свята – у добі УНР, визвольних змаганнях за Карпато-Українську Державу, героїчних чинах ОУН і УПА під час Другої світової війни. Понад сто років нам довелося воювати з різними окупантами, щоб відродився День нашої незалежності.

Війна за незалежність продовжується. На Донбасі Українська армія б’ється з одвічним нашим ворогом – Москвою. У тихій молитві схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали життя за Україну. Молимося за душі наших друзів, добровольців «Давида» і «Кіндрата», які під стягом ОУН загинули за соборність і суверенітет Української держави.

Наші попередники, які віддали  життя за Україну, ніколи не сумнівалися у перемозі, ніколи не втрачали віри у перемогу, ніколи не впадали у відчай.

Не має зневіри у наших лавах. Україна неодмінно переможе Москву. Українці стануть господарями своєї долі на своїй землі.

Вітаю із святом ветеранів московсько-української війни, ОУНівців, які у складі ЗСУ воюють на Донбасі, волонтерів, як пліч-о- пліч з нами допомагають Українській армії, наших друзів в Україні і за її межами.

Бажаю міцного здоров’я, сили духу і Божого благословення!

Бог і Україна – понад усе!

Слава Україні!

Богдан Червак,

Голова ОУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *