“За Україну, за її волю!”
Відкриття пам’ятного хреста захисникам України

14 жовтня, о 10.00, в Києві відбудеться урочисте відкриття пам’ятного хреста на честь захисників України всіх буремних часів боротьби за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.
Захід проводиться у Куренівському парку культури і відпочинку, за адресою: проспект Степана Бандери, 5.

Пам’ятний хрест має давню історію. Він створений в 2009 році до 100річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не дала дозволу на його встановлення. Хрест зберігався на приватній території, за межами Києва, до сьогодні, коли стало можливим його встановлення.

Відкриття пам’ятника супроводжуватиметься урочистими заходами із залученням реконструкторів подій того часу, почесною вартою зі стягами, відповідним інформаційним й музичним наповненням.
Лунатимуть відомі композиції у виконанні Народного артиста України Тараса Компаніченка, Заслуженої артистки України Ірени Захарко, Костянтина Олійника, трубача Майдану часів Революції Гідності, “Хореї козацької”, музичного колективу стародавньої музики.
Ведучий заходу – Олексій Паламаренко.

Спікери:
Вахтанг Кіпіані, Головний редактор видання “Українська правда”
Богдан Червак, Голова ОУН
Віктор Рог, головний редактор тижневика ОУН(б) “Шлях перемоги”
Юрій Гуренко, Голова НВР “Правий сектор” в місті Києві
Валерій Суботін, Голова правління “Музичного батальйону”

Як почесні гості запрошені: Київський міський голова, голова Подільського району, голова Українського інституту національної пам’яті, очільники громадських організацій та політичних сил.

Встановлення пам’ятного хреста відбувалось за підтримки органів місцевої влади.
Він стане подарунком місту Києву від патріотичної громадськості.

Організатори заходу: громадські організації “Музичний батальйон”, “Народний музей України”, Організація Українських Націоналістів, НВР “Правий Сектор”, “Київська спілка ветеранів АТО Подільського району”, ВО “Свобода”, Фундація “Вільні люди”.

Захід проводитиметься з урахуванням карантинних обмежень. За умови зміни рівня епідеміологічної ситуації будуть уведені вимоги до наявності у присутніх сертифікатів вакцинації.

Для додаткових питань: т.068 119 6464, Оксана Пономарьова, керівниця проєкту “Українська історія в камені” (Музичний батальйон)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.