Очільник Олевської районної організації ВО «Свобода», депутат міської ради Юрій Ковалінський ініціює розроблення проєкту рішення про звернення до Кабінету Міністрів України про включення до «цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» відзначення 75-річниці Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) «Поліська Січ» 21 серпня 2015 року.

При цьому звертає увагу на те, що відповідно до Указу Президента України № 580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», частина 2, пункт 1, цільова програма має бути затверджена Кабінетом Міністрів України до 31 грудня 2015 року.

«Тарас Бульба-Боровець – постать, про яку досі не знає більшість українських громадян. А тим часом саме з ним пов’язаний важливий період відбудови Української Держави. Задля цієї справи Тарас Бульба-Боровець поклав все своє свідоме життя, тому, принаймні, вартий окремого і шанованого місця в пантеоні борців за волю України, як і багато инших українських діячів, які поки що, на жаль, лишаються або напівзабутими, або забутими зовсім», – зазначив депутат-свободівець Юрій Ковалінський.

Секретаріат ОУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.