Журі Всеукраїнського літературного конкурсу імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг» підбило підсумки конкурсу 2023-го року.

Всього на Конкурс надійшло 214 робіт, до другого етапу конкурсу допущено 41 роботу, з них 8 робіт увійшли до списку фіналістів.

Після обговорення поданих на конкурс робіт члени журі визначили переможців.

І місце  – Тетяна Яремчук, редактор медичного вісника Львівської обласної професійної спілки працівників охорони здоров’я України, за оповідання «Прощання з фіялками» 

II місце – Слава Шторм, інженер з якості, за прозовий твір “Hej, Sokoły!»

ІІІ місце – Роман Любарський, пенсіонер, за добірку поезій «Поетичний блокпост».

Заохочувальні відзнаки конкурсу здобули:

Леонід Данільчик, фізична особа підприємець, за твір «Примари півдня»;

Оксана Мардинавка, вчитель української мови та літератури, за повість у листах «А ти сій квіти…»;

Наталія Данилюк, вчитель української мови та літератури, за оповідання «Відмолений»;

 Олександр Марцін, учень 10 класу Комунального закладу Кагарлицької міської ради “Ставівський ліцей”, за твір “Пам’яті героя”;

Олександр Лисаченко, тимчасово безробітний, за новелу «Брати».

За умовами конкурсу твори лауреатів будуть надруковані у колективній збірці. Книги будуть вручені лауреатам разом із дипломами.

Інформаційно. Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!» заснували Організація українських націоналістів та Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги за підтримки Держкомтелерадіо. Метою конкурсу є утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів – патріотизму, відданості справі державотворення, вшанування учасників українських національно-визвольних змагань ХХ-ХХІ століть. Очолює журі конкурсу доктор філологічних наук, літературознавець, історик літератури, поет, лауреат Шевченківської премії, професор Юрій Ковалів.