З нагоди 95-ї річниці заснування Організації Українських Націоналістів виготовлено відзнаку «Бойовий Хрест ОУН».

ПОЛОЖЕННЯ про відзнаку

Організації Українських Націоналістів «Бойовий Хрест ОУН»

1. Відзнаку Організації Українських Націоналістів «Бойовий Хрест ОУН» встановлено для відзначення військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань, які беруть (брали) участь у московсько-українській війні, а також осіб, які відзначилися активним сприянням Силам оборони України, перебуваючи у зоні бойових дій, або на окупованих територіях.

2. «Бойовим Хрестом ОУН» нагороджуються громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які є дійсними членами ОУН, кандидатами в члени або активними симпатиками Організації.

3. Нагородження «Бойовим Хрестом ОУН» здійснюється за рішенням Проводу ОУН, або Голови ОУН (під час запровадження в Україні воєнного стану).

4. Нагородження «Бойовим Хрестом ОУН» може бути проведено посмертно.

5. Представлення до нагородження «Бойовим Хрестом ОУН» здійснюється Головою ОУН, членами Проводу ОУН, первинними організаціями, до яких входять особи, які пропонуються до нагородження.

6. Особі, нагородженій «Бойовим Хрестом ОУН» вручається відзнака та посвідчення встановленого зразка.

7. «Бойовий Хрест ОУН» виготовляється з недорогоцінного металу, містить білий чотирираменний Хрест з Гербом ОУН посередині та символізує історичну тяглість відзнак ОУН часів полковників Євгена Коновальця і Андрія Мельника.

8. «Бойовий Хрест ОУН» носять на грудях справа, нижче державних та відомчих нагород державних органів.

https://t.me/nationalizm