З метою популяризації постаті державного і військового діяча, Голови ОУН полковника Андрія Мельника оголошений конкурс молодих істориків «Андрій Мельник та його доба». Нижче публікуємо Положення про конкурс і запрошуємо молодих істориків до участі.

ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнського конкурсу молодих істориків

«Андрій Мельник та його доба»

Загальні положення:

Згідно резолюції Другої науково-практичної конференції «Андрій Мельник та його доба», яка відбулася  24 лютого 2024 року,   оголошується конкурс наукових робіт з метою дослідження маловідомих сторінок життя і діяльності суспільно-політичного, військового діяча Андрія Мельника.

До участі в конкурсі запрошуються молоді вчені до 35 років (аспіранти, докторанти, магістеріум, бакалаврат), учнів старших класів, краєзнавці.

Співорганізатори конкурсу:

Інститут української археографії та джерелознавства імені  М. Грушевського НАН України;

Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України;

Національна спілка письменників України;

Трускавецька міська громадська організація «Рада старійшин»;

Організаційне забезпечення:

Еколандшафтний парк «Козацька Слобода «Раковець», с. Воля Якубова;

Трускавецький готельно-туристичний комплекс «Карпати»;

Конкурсні теми:

а) Дослідження  генеалогії роду Мельників;

б) Андрій Мельник і Січові стрільці;

в) Андрій Мельник, як практик природоохоронної діяльності.

Етапи конкурсу:

Конкурс проводиться  з травня  по листопад  2024 року в два етапи:

Перший: (до 31 вересня) – Написання та направлення конкурсних робіт на визначені теми;

Другий: (до 31 жовтня) –  Розгляд надісланих робіт конкурсною комісією, до якої входять провідні представники установ-організаторів: історики, науковці, дослідники періоду української революції та визвольних змагань.

Оголошення переможців 1 листопада 2024 року (пам’ятна дата – 60 років від дня смерті А. Мельника).

Визначення та заохочення переможців:

У кожній з тем передбачено по одному переможцю.

Переможці за рахунок організаторів (проживання, харчування, проїзд) запрошуються до участі у Третій науково-практичній конференції «Андрій Мельник та його доба», яка відбудеться у 2025 році в м. Трускавці Львівської області. (Дата буде повідомлена додатково).

переможці отримують сертифікат на 7-денний  відпочинок в Трускавецькому готельно-курортному комплексі «Карпати», в період  проведення Третьою  конференції

Роботи переможців будуть опубліковані у Збірнику матеріалів Третьої науково-практичної-конференції «Андрій Мельник та його доба».

Вимоги до написання конкурсних робіт та їх надсилання:

Конкурсні роботи надсилаються на електронну пошту  fondday@ukr.net

Координатор  – Гриценко Микола Семенович  (067 234-52-05).

Текст українською мовою створюється у редакторі Word (із розширенням .doc або .docх), обсяг до 18 тис. знаків, шрифт Times New Roman, кегль 14, вирівнювання за шириною сторінки, міжрядковий інтервал 1,5. Назва файлу – прізвище автора латинкою.

Ілюстрації надсилаються окремими файлами у форматі та окремо текстовий файл з підписами до ілюстрацій. Назва файлу прізвище автора  латинкою з додатком il.

Назва доповіді (вирівнювання по центру, жирний шрифт), ім’я та прізвище автора (вирівнювання по правому краю, жирний шрифт, курсив), науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, місто.

До роботи додається  анкета із зазначенням: прізвища, імені, по- батькові автора; копія документу, що підтверджує вік учасника; назва навчального закладу, курс, клас, домашня адреса, телефон, електронна пошта.

Анкета учасника

1.Ім’я та прізвище

2.Науковий ступінь та вчене звання

3.Місце роботи (навчання) та посада

4.Контактна інформація (мобільний телефон, Е-mail)