Дорогі українці!

Рік, що минув став ще одним роком боротьби української нації за свою незалежність і соборність. На жаль, нам поки що не вдалося відновити суверенітет над усіма українськими землями. Війна з Москвою триває, проливається кров українців. Іде бій за свободу України.

Молимося за всіх, хто загинув на Донбасі. А передусім – за «Давида» і «Кіндрата», які під стягом ОУН віддали своє життя за Україну.

Пам’ятаємо  про їх подвиг. А відтак схиляємо голови перед пам’яттю усіх поколінь українців, які билися і вмирали за честь і гідність нації.

З Божого благословення у 2017 році нам вдалося гідно вшанувати пам’ять героїв національно-визвольної боротьби і ОУН полковника Андрія Мельника, Олега Ольжича і Олени Теліги. Пам’ятники на їх честь –  відновлення історичної і національної справедливості, ще один крок на шляху зміцнення України як національної за змістом, формою і духом держави.

Попереду нас чекають не легкі часи.  Війна триватиме, бо тільки перемога над Москвою збереже український народ і його державу.

Водночас українці зобов’язані утверджувати свою державність. Ми будемо це робити опираючись  виключно на силу, волю, розум і єдність української нації.

Вітаю українців з Різдвом Христовим і Новим роком!

Низький уклін ветеранам ОУН і УПА, бійцям Української армії, волонтерам.

Усім бажаю Божого благословення, веселих свят та міцного здоров’я.

Христос народився!

Славімо Його!

Богдан Червак,

Голова ОУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *